AQUA+ Kingsize 8/32

Порівняння товарів (0)


880 грн

Мармур Леванто світлий – цей декор є імітацією мармуру, виконаний у вишуканому світло-сірому кольорі ламінованого підлогового покриття.   Прощавай, холодна плитко! Обирайте еколог..

880 грн

Камінь Сантіно світлий – це сіро-білий декор ламінованого покриття для підлоги з матово-глянсовим ефектом є репродукцією текстури каменю.   Прощавай, холодна плитко! Обирайте екол..

880 грн

Камінь Сантіно темний – чорний декор ламінованого покриття для підлоги з матово-глянсовим ефектом є репродукцією текстури каменю.   Прощавай, холодна плитко! Обирайте екологічне п..

880 грн

Бетон Чикаго світло-сірий – це сучасний декор, що на вигляд нагадує бетон.   Прощавай, холодна плитко! Обирайте екологічне покриття для підлоги, яке легко встановлюється. Наше лам..

880 грн

Хромікс білий захоплює своєю універсальністю. Він нагадує метал і водночас виглядає як бетон, матеріал представлено в яскравому білому кольорі.   Прощавай, холодна плитко! Обирайте еко..

880 грн

Мармур Бердал – це декор, що імітує білий мармур із дуже контрастним рисунком у стилі ретро.   Прощавай, холодна плитко! Обирайте екологічне покриття для підлоги, яке легко встано..

880 грн

Деревина графіт є втіленням креативного дизайну з репродукцією деревини з контрастом сірого й білого кольорів.   Прощавай, холодна плитко! Обирайте екологічне покриття для підлоги, яке..

880 грн

Тераццо Тріестіно сірий – це яскравий декор в теплій колірній гамі.   Прощавай, холодна плитко! Обирайте екологічне покриття для підлоги, яке легко встановлюється. Наше ламіноване..

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Водостійкий ламінат - це підлогове покриття, яке має захистний шар, який перешкоджає проникненню вологи в структуру дошки. Він має високий рівень вологозахисту, що може витримати потоп.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!