MY FLOOR

Порівняння товарів (0)


780 грн

Сільський, але витончений домашній затишок. Хвилі, завитки, смужки, тріщини - текстура каштанового бежевого кольору - одна з найбільш універсальних в репетуар MY FLOOR. Цей зносостійкий і міцний підло..

780 грн

Втілення всього природного. Коли по-справжньому сільська жорсткість поєднується з висотою витонченої елегантності, результат може бути тільки один: унікальний. Як сучасна людина. Каштан темно-коричнев..

780 грн

Природньо ідеальний будинок. Немає нічого приємнішого, ніж відчуття життя в гармонії з природою. Ламінат My Floor Chalet Каштан Натуральний M1008 справляє таке враження навіть в сучасному будинку. Кож..

780 грн

Ламінат My Floor Chalet Дуб Жирона M1019 має привабливий вигляд планок завдяки чотиристоронньої фасці 45 ° і оснащений інноваційною системою CLCI для легкої укладання. Міцна поверхня з глибокою р..

780 грн

Ламінат My Floor Chalet Дуб Валенсія M1020 має привабливий вигляд планок завдяки чотиристоронньої фасці 45 ° і оснащений інноваційною системою CLCI для легкої укладання. Міцна поверхня з глибокою..

630 грн

Ламінат My Floor 805 Timeless Oak Natural, німецький ламінат чудової якості. Ціна на ламінат My Floor повністю відповідають німецькій якості, а також передбачені знижки від обсягу. Володіє низ..

630 грн

Ламінат My Floor 806 Pallas Oak Natural, німецький ламінат чудової якості.  Ціна на ламінат My Floor повністю відповідають німецькій якості, а також передбачені знижки від обсягу. Володіє..

630 грн

Ламінат My Floor 807 Atlas Oak, німецький ламінат чудової якості.  Ціна на ламінат My Floor повністю відповідають німецькій якості, а також передбачені знижки від обсягу. Володіє низкою в..

630 грн

Ламінат My Floor 808 Atlas Oak Beige, німецький ламінат чудової якості.  Ціна на ламінат My Floor повністю відповідають німецькій якості, а також передбачені знижки від обсягу. Володіє ни..

Показано з 1 по 9 з 51 (всього 6 сторінок)


Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!