Residence

Порівняння товарів (0)


895 грн

Природний, але розкішний. Покажіть, як сильно ви любите природну і гармонійне життя з ламінатом найвищої якості. Сама природа навряд чи могла б впоратися краще. Ламінат My Floor Residence Дуб Макро На..

895 грн

Кімната в кожній «хатині». В черговий раз дизайнери MY FLOOR довели, що немає нічого кращого, ніж якісне підлогове покриття з натурального ламінату та підлогу з масивної деревини. Насправді, зовнішній..

895 грн

Дошки, природно пошкоджені вітром і погодою, є однією з найяскравіших рис, загальних для сільського та морського стилів інтер'єру. А оскільки гірський будинок і морський пейзаж однаково популярні сере..

895 грн

Легкий і елегантний. Важко перемогти. Як правило, витончена елегантність відрізняється стриманістю, ненав'язливість і стриманістю. Ламінат My Floor Residence Дуб Макро Легкий ML1012 відповідає..

895 грн

Витончена вишуканість елегантною життя. Дивні речі трапляються тоді, коли їх найменше очікуєш. Ламінат My Floor Residence Дуб Гірський Сріблястий ML1013 - це інтригуюче поєднання розкоші і про..

895 грн

Ламінат, як скеля під час бурі - повсякденному житті. Не тільки його вражаючий вид з прожилками і придатність для інтенсивного використання роблять Ламінат My Floor Residence Дуб Гірський Титан ML1016..

895 грн

Створено самою природою. Створено для вас. Важко відрізнити сучасне покриття для підлоги з ламінату від статі з натуральних дерев'яних дощок, що наочно демонструє міцний і довговічний Ламінат My Floor..

895 грн

Ламінат My Floor Residence Дуб Макро Світло Сірий ML1019 - це більше, ніж просто просте у догляді і міцне покриття для підлоги. Це вишуканий домашній затишок з першого погляду. Тому що дуже довгі і ду..

895 грн

Різноманітність вираження. У дерева багатоликість і практично безмежна розмаїтість виразів. Ламінат My Floor Residence Дуб Ісландський ML1020 грає з цим сортом прохолодним чарівністю крайньої півночі...

Показано з 1 по 9 з 17 (всього 2 сторінок)


Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!