Паркетна дошка

Порівняння товарів (0)


2310 грн

Односмугова сіра паркетна дошка з Дуба Cardamomo Grande з колекції Tastes of Life від компанії Barlinek - це чудовий сучасний підлогу з ультрамодного обробкою щітками і подвійним кольором з білою годи..

1967 грн

Продукт складається з односмугових дошок, яким додає вишуканості чотирьохстороння фаска. Bright Piccolo додатково брашований та захищений прозорою натуральною олією. Дуб 1 полосний, брашований, 4-хст..

2020 грн

Дошка характеризується сильно вираженою текстурою і розмаїттям кольорів деревини. Вся підлога забарвлена в темно-коричневий колір, захищена напівматовим лаком. Структура деревини підкреслена брашуванн..

2278 грн

Декор, виготовлений шляхом селективного відбору деревини. Askania Grande - це підлога найвищої якості і високої стійкості до стирання, за рахунок використання професійного лаку. Дуб 1 полосний, лак ..

1835 грн

Однополосний паркет Barlinek Дуб Conchi Piccolo коллекцііРиге в натуральному світло-коричневого відтінку дуба покрить напівматовим лаком і демонструє природну структуру і природну красу деревини без п..

2166 грн

Nude Grande - це односмугова паркетна дошка з колекції Pure Line, створена для людей, які втомилися від звичайних кольорів. Оливково-кремова поверхня цієї дошки брашірованная і оброблена спеціальни..

2098 грн

Паркетна дошка Lemon Sorbet серії Pure Line об'єднує в собі свіжість і чистоту. Оформлення білим, практично непрозорим лаком, надає дошці особливої яскравості і створює повітряний стиль. Покриття щіль..

2118 грн

Односмугова дошка з ясена, багато прикрашена самою природою. Її унікальний зовнішній вигляд пом'якшує матовий лак молочно-білого відтінку. Ясний 1 полосний, матовий лак Розмір планки 2200х180х14 мм..

2182 грн

Підлога виконана в інтенсивних відтінках темношоколадного кольори, що підкреслюють його неповторний характер. Матовий лак пом'якшує натуральну структуру деревини, підкреслену брашуванням. 4-стороння ф..

Показано з 1 по 9 з 83 (всього 10 сторінок)


Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!