Паркетна дошка

Порівняння товарів (0)


2200 грн

Односмугова сіра паркетна дошка з Дуба Cardamomo Grande з колекції Tastes of Life від компанії Barlinek - це чудовий сучасний підлогу з ультрамодного обробкою щітками і подвійним кольором з білою часо..

1849 грн

Однополосна паркетна дошка з Дуба Askania Piccolo натурального відтінку з колекції Pure Line від компанії Barlinek - це підлога, яка при хорошому догляді прослужить власникам мінімум 15 років, і при ц..

1747 грн

Однополосний паркет Barlinek Дуб Conchi Piccolo коллекцііPure в натуральному світло-коричневому відтінку дуба покритий напівматовим лаком і демонструє природну структуру і природну красу деревини без ..

2063 грн

Nude Grande - це односмугова паркетна дошка з колекції Pure Line, створена для людей, які втомилися від звичайних кольорів. Оливково-кремова поверхня цієї дошки брашірованная і оброблена спеціальни..

2197 грн

Ексклюзивний паркет однополосний Дуб White Truffle Grande колекції Pure в білому відтінку випромінює позитивну атмосферу і відчуття вишуканого дорогого стилю. Поверхня деревини в широкому форматі з гл..

1998 грн

Паркетна дошка Lemon Sorbet серії Pure Line об'єднує в собі свіжість і чистоту. Оформлення білим, практично непрозорим лаком, надає дошці особливої яскравості і створює повітряний стиль. Покриття щіль..

2200 грн

Дубова підлога, авангардно пофарбований в урбаністичні відтінки попелястого кольору, з виразними крайками з фаскою. Природна краса деревини підкреслена брашірованіе, пом'якшеним фінішним шаром матовог..

2078 грн

Підлога виконана в інтенсивних відтінках темношоколадного кольору, що підкреслюють його неповторний характер. Матовий лак пом'якшує натуральну структуру деревини, підкреслену брашірованіе. 4-стороння ..

2078 грн

Елегантна кремова підлога з деревини дуба, що має надзвичайно багату і виразну структуру, отриману завдяки брашуванню. Кромки дощок підкреслені 4-сторонньою фаскою, підлога вкрита матовим лаком. Інтри..

Показано з 1 по 9 з 67 (всього 8 сторінок)


Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!