Pure Line

Порівняння товарів (0)


1849 грн

Однополосна паркетна дошка з Дуба Askania Piccolo натурального відтінку з колекції Pure Line від компанії Barlinek - це підлога, яка при хорошому догляді прослужить власникам мінімум 15 років, і при ц..

1747 грн

Однополосний паркет Barlinek Дуб Conchi Piccolo коллекцііPure в натуральному світло-коричневому відтінку дуба покритий напівматовим лаком і демонструє природну структуру і природну красу деревини без ..

2063 грн

Nude Grande - це односмугова паркетна дошка з колекції Pure Line, створена для людей, які втомилися від звичайних кольорів. Оливково-кремова поверхня цієї дошки брашірованная і оброблена спеціальни..

2197 грн

Ексклюзивний паркет однополосний Дуб White Truffle Grande колекції Pure в білому відтінку випромінює позитивну атмосферу і відчуття вишуканого дорогого стилю. Поверхня деревини в широкому форматі з гл..

1998 грн

Паркетна дошка Lemon Sorbet серії Pure Line об'єднує в собі свіжість і чистоту. Оформлення білим, практично непрозорим лаком, надає дошці особливої яскравості і створює повітряний стиль. Покриття щіль..

1742 грн

Тонована дошка темнокоричневого відтінку. Виразний малюнок натуральної деревини підкреслена сучками. Дуб 1 полосний Walnut, матовий лак, мікрофаска, брашований Розмір планки 2200х130x14 мм В уп..

2169 грн

Дуб Askania, GrandeВид продукції: тришарова паркетна дошка БарлінекЛінія: PureНомер за каталогом: 1WZ000255вид: дубПокриття: лак ПРОФЕСІЙНИЙКількість ламелей: 1Наявність фаски: ніБрашування: ніРозміри..

1923 грн

Ясен Coffe, GrandeВид продукції: тришарова паркетна дошка БарлінекЛінія: PureНомер за каталогом: 1WZ000291вид: ясенПокриття: лак матовийКількість ламелей: 1Наявність фаски: ніБрашування: такРозміри (ш..

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)


Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!