Tastes of Life

Порівняння товарів (0)


2200 грн

Односмугова сіра паркетна дошка з Дуба Cardamomo Grande з колекції Tastes of Life від компанії Barlinek - це чудовий сучасний підлогу з ультрамодного обробкою щітками і подвійним кольором з білою часо..

2200 грн

Дубова підлога, авангардно пофарбований в урбаністичні відтінки попелястого кольору, з виразними крайками з фаскою. Природна краса деревини підкреслена брашірованіе, пом'якшеним фінішним шаром матовог..

2078 грн

Підлога виконана в інтенсивних відтінках темношоколадного кольору, що підкреслюють його неповторний характер. Матовий лак пом'якшує натуральну структуру деревини, підкреслену брашірованіе. 4-стороння ..

2078 грн

Елегантна кремова підлога з деревини дуба, що має надзвичайно багату і виразну структуру, отриману завдяки брашуванню. Кромки дощок підкреслені 4-сторонньою фаскою, підлога вкрита матовим лаком. Інтри..

2108 грн

Теплий відтінок BiscottiGrande з колекції TаstеsofLife обов'язково сподобається людям, яким до душі натуральність і природний вигляд, адже, завдяки брашірованіе, малюнок кожної дощечки підлогового пок..

2200 грн

Традиційна дубова підлога виглядає благородно і легко завдяки кремовому кольору і матовому лаку. Завершеного вигляду підлозі надає біле брашування, що підкреслює натуральне багатство властивостей дере..

2200 грн

Односмугова вибілена паркетна дошка з Дуба Grissini Grande з колекції Tastes of Life від компанії Barlinek - це стиль і грація в одному флаконі. Світла дошка для підлоги робить обстановку кімнати легк..

2200 грн

Однополосна біла паркетна дошка з Дуба Panna Cotta Grande з колекції Tastes of Life від компанії Barlinek комбінує в собі відчуття ідеальної чистоти і оригінального благородства колірного рішення. Ця ..

2200 грн

Однополосна світло-сіра паркетна дошка з Дуба Pudding Grande з колекції Tastes of Life від компанії Barlinek - це чудова сучасна підлога з широких планок з фаскою по периметру, покрита матовим лаком. ..

Показано з 1 по 9 з 12 (всього 2 сторінок)


Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!