Паркет

У цій категорії немає товарів.

Паркет Львів – відмінний вибір для Вашої оселі

Сьогодні паркет є одним з найпопулярніших матеріалів для підлоги на ринку. Він має заслужено позитивну репутацію, яка ґрунтується на багатьох його перевагах: хороші експлуатаційні властивості, екологічний, відносно недорогий, довговічний, візуально неповторний та не похожий на інші підлогові покриття – далеко не весь список переваг. Купити паркет Львів на нашому сайті можна за хорошими цінами. Наш каталог містить велику кількість моделей, яка дозволить підібрати паркет для любого дизайнерського рішення. В нас ви найдете також ламінат Львів.

Як вибрати паркет?

Багатьох людей перед покупкою, особливо якщо вони роблять її вперше, цікавить це питання. Ринок покриттів для підлоги не менш насичений, як і будь який сучасний, тому кількість моделей дуже велика і щоб вибрати оптимальний для Вас варіант – дотримуйтесь рекомендацій фахівців. Отже, зверніть увагу на наступні деталі:

  • Загальний інтер’єр кімнати (приміщення), де плануєте монтувати паркет. Якщо, ремонт робить з повною переробкою кімнати, то підберіть все по кольору та стилю оформлення, якщо виникають труднощі – зверніться за допомогою до дизайнера. Якщо ж переробляєте тільки підлогу – то старайтесь підігнати її під інтер’єр.
  • Звертайте увагу на запах паркету, оскільки це екологічно чистий матеріал, який не має мати сторонніх запахів.

Матеріал з якого виготовлений паркет теж відіграє велике значення. Ціна на паркет дуже залежні від цього критерію. Ця характеристика теж впливає на твердість покриття, його стабільність та здатність втрачати насиченість кольору на світлі за певний час. Найпопулярніші породи дерев для паркету:

  • Дуб. Характерна міцність, велика кількість текстур, довговічність у експлуатації.
  • Бук. Стійкий до різноманітних агресивних чинників, легко обробляється та міцний.
  • Ясен. Велика різноманітність паркетних малюнків, гарно та оригінально дивиться в приміщеннях, також це покриття відрізняється своєю еластичністю, у порівнянні з іншими порадами. Міцний та надійний.

Якщо вибирати між маслом чи лаком – то не має різниці, але лак краще буде для світлого тону, масло відповідно – темного. Також популярний є матовий лак, оскільки на ньому залишається менше подряпин та більша практичність в експлуатації.

Види паркету – важливий критерій при виборі

Паркет Львів сьогодні продається в багатьох видах, кожен з них по своєму особливий та має різні характеристики, виділяють наступні:

  • Штучний паркет. Невеликі за розміром планки, які укладаються за способом шип-паз. Для якісного монтажу рекомендуємо звернутись до спеціаліста.
  • Паркетна дошка. Економічний варіант паркету, зазвичай його покривають лаком і використовують недорогі сорти деревини для виготовлення – це значно зменшує ціну паркету.
  • Набірний паркет. Використовують для викладення малюнків та орнаментів художнього паркету. Також вимагає клопіткої роботи спеціаліста

Якщо у вас виникатимуть питання з вибором паркету, то ви можете звернутися до нас і ми допоможемо вам у цьому. Наші фахівці проконсультують вас та підберуть модель паркету, чи ламінату у Львові у хорошому співвідношенні ціни до якості.

Купити паркет у Львові

Ми пропонуємо вам переглянути наш каталог, який налічує велику кількість підлогових покриттів. Зазвичай для клієнта важливо гарний зовнішній вигляд та висока якість продукції – тому ми і керуємося такими критеріями. У вирішенні додаткових питань або консультації звертайтесь до наших менеджерів, або завітайте до нас у гості.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!